Narodil som sa v Bratislave v roku 1971. Po skúsenostiach v rôznych technických odboroch som sa začal v roku 1993 venovať výrobe replík historických zbraní pre šermiarsku skupinu Corvus Arma, ktorej som bol aktívnym a zakladajúcim členom. Popri výrobe replík som sa, ako tramp, logicky prepracoval aj k nožom. Z tohto obdobia mám aj prezývku “Lasky”,  ktorú používam ako obchodnú značku.

Začiatkom roku 1994 som sa presťahoval do Banskej Bystrice, kde som sa začal venovať svojej záľube profesionálne. Od roku 2005 pracujem konečne vo vlastných priestoroch v podpolianskej obci Hrochoť.

Za viac než dve desaťročia vlastnia moje nože zástupy spokojných zákazníkov, z tých prominentných spomeniem Charlesa, princa z Walesu.

V roku 2003 som inicioval založenie Slovenskej asociácie nožiarov ako organizácie na podporu remeselnej výroby nožov na Slovensku a jej propagáciu. Do roku 2008 som bol jej prezidentom.

Som členom nemeckého spolku nožiarov - DMG - Deutsche Messermachergilde.

V súčasnosti vyrábam najmä damaškové nože vlastného dizajnu, ale aj zakázkové nože podľa prianí zákazníkov. V menšej miere robím nerezové nože a zriekavo aj meče a iné chladné zbrane. Ak treba, občas nakujem sekerku, krompáč alebo nabrúsim nože pre ľudí z okolia…